Market İş İlanları

File Gaziosmanpaşa Bölgesi İçin Taze Gıda Personeli Aranıyor

File Gaziosmanpaşa Bölgesi İçin Taze Gıda Personeli Aranıyor.

FİLE İŞ İLANI

File Gaziosmanpaşa Bölgesi İçin Taze Gıda Personeli

Türkiye’nin önde gelen perakende markalarından biri olan BİM’in yeni indirimli süpermarket konsepti olan FİLE için Gaziosmanpaşa bölgesinde Taze Gıda Personeli arıyoruz.

Takım arkadaşlarımızdan, tercihen taze gıda sektöründe deneyimi olan. Perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen, esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen. İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın . Müşteri ve hizmet odaklı bir anlayışa sahip olanlar.

Görevler:

  • Müşterilere güler yüzle hizmet vermek ve onları uğurlamak
  • Ürün, etiket fiyat kontrolünü reyon ve kasa noktasında sağlamak
  • Ürünlerin reyonlarda sürekli olarak standartlara uygun şekilde bulunmasını sağlamak
  • Sorumlu olduğu reyonda bulunan ürünlerin stok ve sipariş yönetimini sağlamak

Gereklilikler:

  • Tercihen taze gıda sektöründe deneyim sahibi olmak
  • Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlar
  • İletişim becerisi yüksek ve ekip çalışmasına yatkın
  • Müşteri ve hizmet odaklı bir anlayışa sahip olmak

Bu pozisyonda çalışan personel her şeyden önce müşterilere hızlı ve kaliteli bir hizmet sunmak için çalışacak ve mağazanın taze gıda ürünlerinin uygun bir şekilde sunulmasını sağlar.

Başvuru yapan adayların( bu nedenle )taze gıda sektöründe deneyim sahibi olması tercih edilir. Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlama becerisi.  İletişim becerisi ve ekip çalışmasına yatkınlık bu pozisyonda çalışmak için gereklidir. Bu nedeMüşteri ve hizmet odaklı bir yaklaşıma sahip olan adayların  bu nedenle başvuruları öncelikle değerlendirilecektir.

Mağazamızda çalışan Taze Gıda Personeli, ürünlerin kalitesini ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için özverili bir şekilde çalışacaktır.  Bu nedenle FİLE, iş güvenliği ve hijyen kurallarına uygun bir çalışma ortamı sağlar ve çalışanların mesleki gelişimlerini destekler. Ayrıca, bu pozisyon için adayların kariyerlerinde ilerlemeleri için fırsatlar da bulunmaktadır.

Sitemiz araştırma sitesi bu nedenle İş başvurularını buradan yapabilirsiniz. Ek olarak  sitemizi buradan takip ederek yeni iş ilanlarından haberdar olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu