Seramiksan İş Başvurusu

Seramiksan iş başvurusu ve kariyer olanakları. Seramiksan iş ilanları ve online başvurusu için firmanın insan kaynakları sayfasından cv dosyanızı gönderebilirsiniz.


Seramiksan Hakkında Bilgi

1990 yılında kurulmuş olan Seramiksan, faaliyetlerine 1994 yılında başlamıştır. Bloksan A.Ş. ortakları tarafından kurulan Seramiksan, üretimlerini her geçen yıl arttırdı ve 2011 yılında alınan verilere göre 28 milyon metrekarelik üretim kapasitesine ulaştı.

Seramiksan, üretim kapasitesiyle Türkiye ve dünya üzerinde sektördeki lider firmalardan biri haline gelmiştir. Toplamda 500 bin metrekarelik açık ve 150 bin metrekare kapalı alanda üretimlerini gerçekleştirmektedir. Turgutlu Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Fabrikası, İzmir’e 45 kilometre, Manisaya 22 kilometre ve Manisa’nın Turgutlu ilçesine 5 kilometre uzaklıkta yer almaktadır.

Seramiksan üretim portföyü arasında, yer ve duvar karoları, bordür ve sekoratif ürünler, sırlı ve teknik porselenler, dış cephe kaplaması ve vitrifiye gibi ürünler üretmektedir. Bu ürünlerin her biri dünya markası olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Gününde teslimat ve istikrarlı fiyatlarıyla, devamlı yenilenen özel koleksiyonlarıyla müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermektedir.

Seramiksan İş Başvurusu

Seramiksan iş başvurusu için buraya tıklayınız. Seramiksan kariyer sayfası üzerinden online iş başvurusu yapabilirsiniz. Seramiksan insan kaynakları departmanına cv ve özgeçmiş dosyanızı gönderebilirsiniz.

Seramiksan İş İlanları

Seramiksan iş ilanları için buraya tıklayınız. Seramiksan Linkedin sayfasında açık iş pozisyonlarını listeleyebilir ve online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Seramiksan İletişim Bilgileri

Seramiksan Adres: Organize Sanayi Bölgesi 45401 Turgutlu Manisa
Seramiksan Telefon Numarası: +90 236 313 96 13
Seramiksan Web Sitesi: https://www.seramiksan.com.tr/

Yorum yapın