E-Ticaret Siteleri İş İlanları

n11 İş Başvurusu

n11 iş başvurusu için n11.com kariyer sayfası üzerinden iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. n11 iş ilanları ve kariyer olanakları hakkında bilgiler.

n11 Hakkında Bilgi

n11, 2013 yılında Doğuş Grubu ve SK Group tarafından ortaklaşa kurulmuştur. SK Group, Güney Kore’de bulunan en büyük teknoloji gruplarından bir tanesidir. İki güçlü ortak tarafından kurulan n11.com, kurulduğu günden günümüze kadar büyüme gerçekleştirmiş ve Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitelerinden biri olmuştur.

n11 alışveriş sitesi içerisinde 20 milyon üzerinde ürün yer almaktadır. Birbirinden farklı kategorilerde yer alan bu ürünleri 270 bin üzerinde iş ortağı ile birlikte 25 milyon müşterisine sunmaktadır.

n11, ülkemizin en büyük alışveriş sitelerinden biridir ve sektörün lideri olmak için her geçen gün faaliyetlerini sürdürmekte, yapmış olduğu teknolojik yatırımlarla en iyi e-ticaret şirketi olmayı hedeflemektedir.

n11, bünyesinde 2020 yılında kurulmuş olan Garaj11’de Türkiye’nin pazaryeri konseptli ilk ikinci el araç platformu olma özelliği taşımaktadır. Sistem üzerinden 2. el araçlarını satmak isteyen kullanıcılar kolay bir şekilde alım satım işlemleri gerçekleştirmektedirler.

n11, Doğuş Holding ve SK Group iş birliğiyle her geçen gün daha da büyümekte olan bir e-ticaret sitesidir. Doğuş Grubu 1951 yılında faaliyetlerine başlamış ve finans, otomotiv, medya, inşaat, turizm, gayrimenkul ve yeme içme sektörlerinde faaliyet göstermektedir. SK Group ise 1953 yılında Kore’de kurulmuş ve Kore’nin en büyük üçüncü holdingi konumunda bulunmaktadır. 2011 yılındaki verilere göre şirketin 142 milyar dolar satış ve 126 milyar dolar toplam aktifi bulunmaktadır. Bünyesinde 70 bin üzerinde personel çalışmaktadır.

n11 İş Başvurusu

n11 iş başvurusu için buraya tıklayınız. n11 kariyer sayfasında bulunan iş başvuru formunu doldurarak cv bilgilerinizi n11.com insan kaynaklarına gönderebilirsiniz.

n11 Veri Giriş Elemanı : n11 veri giriş elemanı alımı için üst kısımda verdiğimiz linklere tıklayarak açık iş pozisyonlarını listeleyebilirsiniz.

n11 kariyer sayfası üzerinden n11 staj başvurusu da yapabilirsiniz.

n11 İş İlanları

n11 iş ilanları için buraya tıklayınız. n11 Linkedin sayfası üzerinden online iş ilanlarını görüntüleyebilir ve açık iş pozisyonlarından size uygun olan pozisyona iş başvurusu yapabilirsiniz.

n11 İletişim Bilgileri

n11 Adres: Huzur Mah. Maslak Ayazağa Cad. 4B Sarıyer / İSTANBUL
n11 Telefon Numarası: 0850 333 0011
n11 Web Sitesi: https://www.n11.com/

 

Güncel iş ilanları için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu