Tüvtürk İş Başvurusu

Tüvtürk iş başvurusu için Tüvtürk insan kaynakları sayfasından online iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Tüvtürk personel alımı ve güncel iş ilanları için sayfamızdaki direktifleri inceleyebilirsiniz.


Tüvtürk Hakkında Bilgi

Tüvtürk, 2007 yılında kurulmuştur. Tüv Süd, Akfen ve Doğuş Holding ortalığıyla kurulmuştur. Türkiye’de yapılan periyodik araç muayenelerini gerçekleştiren Tüvtürk, her yıl 15 milyon üzerinde aracın muayene işlemlerini yapmaktadır.

Ülkemizde yapılan periyodik araç muayenelerinden sorumlu tek kuruluş olan Tüvtürk, gerçekleştirmiş olduğu bu muayenelerde uluslararası standartları baz almaktadır. Araç muayenelerinde tarafsız ve bağımsız olarak işlemlerini gerçekleştiren kurum, 210 sabit, 5 motosiklet, 75 gezici ve 17 gezici traktör istasyonu bulunmaktadır.

Tüvtürk’de 5.000’e yakın personel çalışmaktadır. Toplamda 9 milyon üzerinde aracın periyodik ve yola uygunluk muayenelerini gerçekleştirmektedir. 4 milyon aracın ise egzoz gazı emisyon ölçümlerini yapmaktadır.

Tüvtürk tarafından yapılan faaliyetlerin tamamı Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından düzenlenmektedir. Gerçekleşen tüm faaliyetler bu bakanlık tarafından kontrol edilmekte ve denetlenmektedir. Buna ek olarak Tüvtürk, Türk Akreditasyon Kurumu tarafından da denetlenmekte olan bir kurumdur.

Tüvtürk, uluslararası normlara uygun olarak gerçekleştirmiş olduğu araç muayeneleri ile Türkiye karayollarının güvenliğini sağlamıştır. Tüvtürk bünyesinde çalışan personeller, uluslararası eğitim alarak iş başı yaparlar. Tüvtürk, faaliyetlerine başlamış olduğu günden bugüne, ülkemizde araç kaynaklı trafik kazalarında azalma olmuştur.

Tüvtürk İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Alt kısımda verdiğimiz linkler üzerinden Tüvtürk iş başvurusu yapabilirsiniz. Tüvtürk başvuru formunu doldurarak ya da Tüvtürk insan kaynaklarına e-posta adresi üzerinden cv dosyanızı göndererek iş başvurusu yapabilirsiniz. Detaylar alt başlıkta.

Tüvtürk İş Başvurusu

Tüvtürk iş başvurusu için buraya tıklayınız. Tüvtürk te çalışmak istiyorsanız, Tüvtürk kariyer sayfasında yer alan online iş başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Tüvtürk İş İlanları

Tüvtürk iş ilanları için buraya tıklayınız. Tüvtürk personel alımı ilanları için Linkedin sayfasını da kullanabilirsiniz. Tüvtürk, memur alımı ve işçi alımı yapan bir kurumdur. Açık pozisyonlardan birine başvurunuzu yaparak, Tüvtürk’te çalışabilirsiniz.

Tüvtürk İletişim Bilgileri

Tüvtürk Adres: Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak.No: 21 Seba Ofis Bulvar B Blok 34396 Sarıyer /İstanbul
Tüvtürk Telefon Numarası: + 90 212 366 99 00
Tüvtürk Web Sitesi: https://www.tuvturk.com.tr/

Yorum yapın