Mağaza İş İlanları

E-Bebek İş Başvurusu

E-Bebek iş başvurusu E-bebek Kariyer sayfası üzerinde yer alan iş başvuru formundan yapılmaktadır. E-Bebek işe alım süreci, satış danışmanı alımı ve güncel iş ilanları için sayfamızdaki direktifleri inceleyiniz.

E-Bebek Hakkında Bilgi

E-Bebek, Halil Erdoğmuş tarafından kurulmuş olan bir bebek mağazasıdır. Bebeklerin doğum öncesinden, 4 yaşa kadar olacak tüm ihtiyaçları E-Bebek mağazalarında satılmaktadır. Konu bebekler olunca, ürünlerinde kaliteli ve sağlık olması gerekmektedir. E-Bebek mağazalarında satılan ürünler, sağlıklı ve kaliteli olarak ebeveynlerin hizmetine sunulmaktadır.

Güler yüzlü kadrosu, hesaplı fiyatlarıyla dikkat çeken mağaza, satış sonrası desteği ile de müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır. Hemen hemen her il de bulunan E-bebek mağazalarına ek olarak online alışveriş sitesi de bulunmaktadır. Eğer bulunduğunuz bölgede e-bebek mağazası yoksa, e-bebek.com üzerinden bebeğinize özel istediğiniz ürünü sipariş verebilirsiniz.

Bebek ürünleri kategorisinde ilk online mağaza olan ve “click to brick” iş modeline geçerek ülkemizin en büyük bebek mağazalar zincirini oluşturmuştur. E-Bebek mağazalarında çalışan personeller sadece satış elemanı olarak değil, ebeveynlere bebeklerin ihtiyaçları konusunda destek olabilecek müşteri temsilcileri olarak yetiştirilmektedir. Bebek sahibi olacak ailelerin veya yakınlarının mutluluğu için her şey en ince detayına kadar düşünülmüştür ve doğum öncesinden, doğum sonrasına kadar bebeklerin ihtiyacı olan tüm ürünler E-Bebek mağazalarında hazır bulunmaktadır.

E-Bebek mağazaları gün geçtikçe daha da büyümekte ve mağaza ağını genişletmektedir. 5.000’e yakın personeliyle hizmet sunan E-Bebek mağazalarında sizlerde kariyer yapabilir ve bu mutlu aileye katılabilirsiniz. Alt kısımda yer alan iş başvurusu linkleri üzerinden E Bebek insan kaynaklarına özgeçmiş bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

E-Bebek İş Başvurusu

E-Bebek iş başvurusu için buraya tıklayınız. E-Bebek kariyer sayfasında nasıl iş başvurusu yapabileceğiniz hakkında bilgiler yer almaktadır. Bu sayfada E-bebek işe alım süreci konusunda bilgi alabilirsiniz. E bebem iş görüşmesi, müşteri temsilcisi alımı hakkında bilgiler edinebilirsiniz.

E-Bebek İş İlanları

E-Bebek iş ilanları için buraya tıklayınız. E-Bebek Linkedin sayfasında güncel iş ilanları yer almaktadır. Bu sayfadan size uygun bir iş pozisyonuna başvurabilirsiniz.

E-Bebek İstanbul, Ankara, Kavacık, Antalya, Aksaray, Manisa, Mersin, Osmaniye ve diğer illerde yer alan mağazalarına iş başvurusu yapmak için Linkedin güncel iş ilanlarından faydalanabilirsiniz.

E-Bebek İş Başvuru Formu

E-Bebek insan kaynakları sayfasında iş başvuru formu bulunmamaktadır. Linkedin üzerinden bu formu doldurarak cv bilgilerinizi firmaya gönderebilirsiniz. Dilerseniz kariyer.net gibi sitelerden de başvuru yapabilirsiniz. Eğer bulunduğunuz bölgede E-Bebek mağazası varsa, cv dosyanızı elden teslim ederek de iş başvurusu yapabilirsiniz.

E-Bebek Part Time Maaş : İndeed.com sitesinden alınan verilere göre part time maaşlar asgari ücretin yarısı kadardır.

E-Bebek Çalışma Şartları ve Çalışan Yorumları : E-Bebek mağazaları çalışma şartları konusunda, İndeed.com verileri oldukça olumsuz görünmektedir. Çalışanların vermiş olduğu puanların ortalama 10 üzerinden 2.5 civarı çıkıyor. Maaşların az olduğu ve yemek ücretlerinin düşük olduğu konusunda şikayetler bulunmaktadır. Bunun dışında olumlu yönleri ise mağaza disiplini, insana verilen değer, çalışma saatlerinin az olması, yemek kartı, maaşların gününde yatması ve ekstra eğitimler olarak görünüyor.

E-Bebek İletişim Bilgileri

E-Bebek Adres: İçerenköy Mh. Değirmen Yolu Cd. No:37 D:6 PK: 34752 Ataşehir / Istanbul
E-Bebek Telefon Numarası: 0216 325 11 11
E-Bebek Web Sitesi: https://www.e-bebek.com/

 

Güncel iş ilanları için tıklayınız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu