Holding İş İlanları

Limak İş Başvurusu

Limak iş başvurusu ve kariyer fırsatları. Limak Holding insan kaynakları sayfası üzerinden iş ilanlarını listeleyebilir ve online iş başvuru formunu doldurarak cv bilgilerinizi firmaya gönderebilirsiniz.

Limak Hakkında Bilgi

Limak, 1976 senesinde kurulan köklü bir inşaat firmasıdır. İlk kurulduğunda Limak İnşaat ismiyle faaliyetlerini sürdürmekteydi. Günümüzde Limak Şirketler Grubu olarak inşaat sektörü dışında turizm, enerji, gıda, havacılık, çimento ve altyapı alanlarında da faaliyet göstermektedir.

Limak, havalimanları, barajlar, sulama tesisleri, otoyollar, petrol ve doğal gaz boru hatları, tatil köyleri gibi bir çok büyük proje yapmıştır. 100 üzerinde büyük projeye imza atan Limak, değer olarak 10 milyar doları geçmiştir. Sadece ülkemizde değil, dünya üzerindeki en büyük inşaat şirketlerinden biri olmuştur.

İnşaat sektörü dışında da faaliyetlerini sürdüren Limak, turizm alanında sahibi olduğu 8 oteli ile Türk ve yabancı turistlere hizmet sunmaktadır. Antalya’da yer alan Limra, Arcadia, Lara ve Atlantis otellerinin dışında Ankara’da Ambassadore, İstanbul’da Eurasia ve Yalova’da Termal otellere sahiptir. Ayrıca Kıbrıs’ta da otelleri bulunmaktadır. Makedonya’da da otel kurmak için çalışmalara başlamıştır.

2020 yılında alınan verilere göre ülkemizde en fazla kamu ihalesi alan 10 şirket içerisinde yer almıştır. Limak Holding tarafından alınan ihalelere örnek vermek gerekirse, Sabiha Gökçen Havalimanı, Priştina Uluslararası Adem Yaşari Havalimanı, Tandoğan – Keçiören Metro Hattı ve İstanbul Havalimanı’nı gösterebiliriz.

Limak İş Başvurusu

Limak iş başvurusu için buraya tıklayınız. Limak insan kaynakları sayfasından iş başvuru formunu doldurarak özgeçmiş bilgilerinizi firmaya gönderebilirsiniz.

Limak İnşaat mühendisi iş ilanları ve yurtddışı işçi alımı ile alakalı bilgileri bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Limak İnşaat, Kuveyt, Gürcistan, Makedonya gibi yabancı ülkelerde de işçi alımı yapmaktadır. Limakport iş başvurusu içinde bu sayfayı kullanabilirsiniz.

Limak İş İlanları

Limak iş ilanları için buraya tıklayınız. Yukarıda verdiğimiz link üzerinden Limak Kariyer ve insan kaynakları sayfasında yer alan açık iş pozisyonlarını görebilirsiniz. Bu verdiğimiz linkte ise Linkedin sayfasında yer alan iş ilanlarını göreceksiniz.

Limak İletişim Bilgileri

Limak Adres: Hafta Sokak No:9 GOP 06700 Ankara
Limak Telefon Numarası: 0 312 446 88 00
Limak Web Sitesi: https://www.limak.com.tr/

 

Güncel iş ilanları için tıklayınız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu