Martı İş Başvurusu

Martı iş başvurusu için Martı insan kaynakları sayfasından iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Martı Scooter iş ilanları ve güncel iş ilanlarını takip edebilirsiniz.


Martı Hakkında Bilgi

Martı, 2019 senesinde kurulmuştur ve Türkiye’nin farklı illerinde hizmet sunan bir mikro-mobilite firmasıdır. İnsanların şehir içi ulaşımını kolay ve eğlenceli hale getirmek isteyen Martı, ilk olarak İstanbul’da hizmet sunmaya başlamıştır.

Martı, elektrikli scooter kiralama hizmeti yapmaktadır. İnsanlar, bulundukları konumda park halinde bulunan scooterları telefon uygulamasından görürler. Bu uygulamanın ismi Martı’dır ve Android ya da Apple Store üzerinden indirilebilir. Park halinde bulunan scooteri kiralamak için Martı isimli uygulamadan ödeme yapılır ve alınan QR kodu okutularak scooter kiralanır.

Martı, kullanımı oldukça basit olan bir mobil uygulama yazılımıdır. Kolayca para yükleyebilir ve scooter kiralayabilirsiniz. Scooter kiralandığı an ücretlendirme başlar ve her dakika boyunca ücretlendirme devam eder. Taksimetre gibi düşünebilirsiniz. Kiralanan scooterler belli bölgelerden alınır ve belli bölgelere teslim edilir. Scooterler en fazla saatte 18 kilometre hıza çıkabilirler. Kiralanan scooter teslim edildikten sonra bataryası değişir ve yeni kiralama işlemi için hazır hale gelir. Kullanıcılar 7 gün 24 saat boyunca Martı uygulamasına ulaşabilir ve kiralama işlemi yapabilirler.

Martı İş Başvurusu

Martı iş başvurusu için buraya tıklayınız. Martı Scooter kariyer sayfasından online iş başvurusu yapabilir ve cv dosyanızı Martı insan kaynakları departmanına gönderebilirsiniz.

Martı Scooter İş İlanları

Martı Scooter iş ilanları için buraya tıklayınız. Martı Scooter Linkedin sayfasında güncel iş ilanlarını bulabilirsiniz. Linkedin üzerinden de Martı Scooter firmasına iş başvurusu yapabilirsiniz.

Martı İletişim Bilgileri

Martı Adres: Kavacık Mah. Otağtepe Cad. No: 64 Beykoz İstanbul
Martı Telefon Numarası: 0 (850) 308 34 19
Martı Web Sitesi: https://www.marti.tech/

Yorum yapın