Şanlıurfa CMC Çağrı Merkezi İş Başvurusu

Şanlıurfa CMC Çağrı Merkezi iş başvurusu yapmak için online iş başvuru formunu doldurabilirsiniz Malatya, Şanlıurfa, Van CMC Çağrı Merkezi iş başvurusu ve iş imkanları.


CMC Çağrı Merkezi Hakkında Bilgi

Türkiye’de toplam 6 farklı lokasyon üzerinden hizmet sunan CMC, 2000 yılında faaliyetlerine başlamıştır. CMC, şirketlere müşteri temsilcisi yani çağrı merkezi elemanı sağlayan bir şirkettir. Ürün yelpazesini devamlı geliştiren CMC, 90 personeliyle başlamış olduğu çağrı merkezi hizmetinde, günümüzde 5.000 üzerinde çağrı merkezi müşteri temsilcisi ile yoluna devam etmektedir.

CMC, ülkemizde bulunan dış merkez koltuk sayısının %10’una sahiptir. Türkiye’de kendi sektöründe lider olan CMC, yaş ortalaması 24 olan 5.000 üzerinde personelle faaliyetlerini devam ettirmektedir. Malatya ve Urfa’da en fazla istihdam sağlayan firmaların başında gelen CMC, Malatya’da ki şubesinde en fazla kadın personel çalıştıran şirketlerin başında gelmektedir.

CMC, toplamda 100’den fazla şirketle ortak olarak çalışmaktadır. Bunlara örnek vermek gerekirse, bankaları gösterebiliriz. Türkiye’de bulunan en büyük 10 bankadan 9’u CMC ile çalışmaktadır. Sektöründe lider olan CMC, Bilişim 500 şirketleri arasında ilk 50’de yer almaktadır ve yine son 3 yılda en iyi performans gösteren 20 şirket arasında kendine yer bulmuştur.

Şanlıurfa CMC Çağrı Merkezi İş Başvurusu

Şanlıurfa CMC Çağrı Merkezi iş başvurusu için buraya tıklayınız. Şanlıurfa, Malatya, Van ve diğer illerde bulunan CMC Çağrı Merkezinde müşteri temsilcisi olarak çalışmak istiyorsanız CMC Çağrı Merkezi insan kaynakları sayfasından online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Malatya, Urfa, Rize, Bayburt ve Van CMC Çağrı Merkezi İş Başvurusu

İstanbul, Malatya, Urfa, Rize, Bayburt ve Van’da bulunan CMC Çağrı Merkezi iş ilanları için buraya tıklayınız. Bu lokasyonlardan birinde ikamet ediyorsanız, özgeçmiş dosyanızı CMC Çağrı Merkezine göndererek online iş başvurusu yapabilirsiniz.

CMC Çağrı Merkezi İletişim Bilgileri

CMC Çağrı Merkezi Adres: Çağlayan Mah. Karaağaç Sokak ISS Blok No:2 İç Kapı No:8 Kağıthane İstanbul
CMC Çağrı Merkezi Telefon Numarası: +90 212 337 11 00
CMC Çağrı Merkezi Web Sitesi: https://www.cmcturkey.com/

Yorum yapın