E-Ticaret Siteleri İş İlanları

Trendyol İş Başvurusu

Trendyol iş başvurusu ve eleman alımı hakkında bilgiler. Trendyol iş başvurusu nasıl yapılır? Trendyol çağrı merkezi, kargo bölümü, home office, şoför iş ilanları için online iş başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Trendyol Hakkında Bilgi

Ülkemizin en büyük e-ticaret firmalarından bir tanesi olan Trendyol, 2010 yılında kurulmuştur. Merkezi İstanbul’da bulunan Trendyol, Demet Mutlu tarafından kurulmuştur.

Trendyol Group ismiyle faaliyetlerini sürdüren şirket, e-ticaret sitesi dışında AR-GE merkezi olan Trendyol Tech, kargo firması Trendyol Express, market ve yemek sipariş hattı Trendyol Go ve ikinci el alım satım patformu olan Dolap ile farklı kategorilerde faaliyetlerini devam ettirmektedir. Her geçen yıl yeni bir faaliyet alanı oluşturan Trendyol, gün geçtikçe daha da büyümektedir.

2010 yılında kurulan Trendyol, giyim ve moda dünyasını insanlara kolayca ulaştırmak için büyük bir alışveriş sitesi kurdu. Ürün ve hizmetlerin zamanla gelişmesiyle pazaryeri modeli kuruldu.

30 milyon üzerinden müşterisi bulunan Trendyol, günlük 1 milyon üzerinde siparişi müşterilerine ulaştırıyor. Trendyol mağazalarında modadan elektroniğe, ev ve mobilya eşyalarından kozmetiğe, gıdadan anne ve çocuk ürünlerine bir çok farklı kategoride ürün yer almaktadır. Trendyol’un mobil uygulaması yaklaşık 50 milyon kez indirilmiştir.

Dünyanın en tanınmış ve en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan Alibaba Group, 2018 yılında Trendyol’a yatırım yapmıştır. Trendyol, günümüzde kendisi bir ticaret şirketi olarak tanımlamaktadır.

Ülkemizde “decacorn” tanımına sahip ilk Türk teknoloji şirketi olmayı başaran Trendyol, 2021 yılında 1.5 milyar dolar yatırım aldı ve değerini 16.5 milyar dolara çıkardı.

Trendyol İş Başvurusu

Trendyol iş başvurusu için buraya tıklayınız. Açılan sayfada Trendyol açık iş pozisyonlarını görebilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz. Kariyer.net üyeliğiniz varsa, bu site üzerinden de cv bilgilerinizi gönderebilirsiniz. Alt kısımdan Linkedin üzerinden de Trendyol iş ilanlarını listeleyebilirsiniz.

Trendyol İş İlanları

Trendyol iş ilanları için buraya tıklayınız. Trendyol Linkedin sayfasında bulunan güncel ilanlara iş başvurusu yapabilirsiniz.

Trendyol, bünyesine part time, çağrı merkezi elemanı, araçlı kurye personeli, şoför alımı, müşteri hizmetleri elemanı alımı gibi bir çok kategoride personel alımları yapmaktadır. Üst kısımda verdiğimiz linklerden online başvuru yapabilirsiniz. Eğer çevrenizde Trendyol mağazaları varsa, özgeçmiş dosyanızı elden de teslim edebilirsiniz.

Trendyol İletişim Bilgileri

Trendyol Adres: DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret A.Ş. Maslak Mahallesi Saat Sokak Spine Tower No:5 İç Kapı No:19 Sarıyer İstanbul
Trendyol Telefon Numarası: 0 212 331 0 200
Trendyol Web Sitesi: https://www.trendyol.com/

 

Güncel iş ilanları için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu