Macfit İş Başvurusu

Macfit iş başvurusu nasıl yapılır? Macfit iş ilanları ve personel alımı hakkında bilgiler. Macfit insan kaynakları sayfasından açık iş pozisyonlarını listeleyerek direk iş başvurusu yapabilirsiniz.


Macfit Hakkında Bilgi

Macfit 2007 yılında açılmış olan bir spor salonları zinciridir. Mars Sportif olarak bilinen Macfit, spor sektöründe fark yaratan ve en iyiyi sunmaya çalışan bir marka haline gelmiştir.

2007 yılından bugüne ileri teknoloji ve eğlenceyi harmanlayarak, insanların yaşan kalitelerini arttırmaya çalışan Macfit, kişiye özel tasarlanan hizmetleriyle üyelerine profesyonel spor hizmeti sunuyor.

Spor yapmayı eğlenceli hale getirmek için, teknoloji, bilimsellik ve eğlenceyi aynı anda sunmaya çalışan Macfit, spor kulübü kültürüyle hizmetlerini sürdürmektedir. İnsanların spor yapmaktan keyif alması ve mutlu olması için eğlenceli bir atmosfer sunmaya özen göstermektedir.

Macfit, ülkemizin bir çok il ve ilçesinde bulunan bir spor salonudur. Her geçen sene şubelerini arttırmaktadır. İnsanlara kaliteli, eğlenceli bir spor imkanı sunmak için son teknoloji ekipmanları ve Mac Akademi eğitmenleriyle hizmet sunmaktadır. Macfit’e üye olmak da oldukça basittir. Uygun fiyatlarıyla da dikkat çeken Macfit üyeliği için, aylık, 3 aylık, 6 aylık veya yıllık olarak üyelik anlaşması yapabilirsiniz.

Macfit İş Başvurusu

Macfit iş başvurusu için buraya tıklayınız. Macfit kariyer ve insan kaynakları sayfasında yer alan açık iş pozisyonlarını listeleyerek online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Macfit İş İlanları

Macfit iş ilanları için buraya tıklayınız. Macfit Linkedin sayfasında yer alan iş ilanlarından size uygun şehir ve ilçeyi seçerek cv bilgilerinizi Mars Sportif insan kaynaklarına gönderebilirsiniz.

Macfit İletişim Bilgileri

Macfit Adres: Ulus, Lotus World No:6, Ambarlıdere Sk., 34347 Beşiktaş İstanbul
Macfit Telefon Numarası: 0850 532 70 00
Macfit Web Sitesi: https://www.macfit.com.tr/

Yorum yapın