Çağrı Merkezi İş İlanları

Webhelp İş Başvurusu

Webhelp İş Başvurusu

Webhelp iş başvurusu yapmak için Webhelp kariyer ve insan kaynakları sayfasından iş başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Webhelp iş ilanları ve çağrı merkezi personel alımı.

Webhelp Hakkında Bilgi

Webhelp, 2000 yılında Oliver Duha ve Frederic Jousset tarafından kurulmuştur. Webhelp, ilk 5 yılında multidisipliner yaklaşımı ile Fransa CRP sektöründe başarılı olmuştur.

Webhelp, 2010 yılına kadar faaliyetlerini sürdürmüş olduğu sektörde büyük başarılar yakalamıştır. 2010’lu yıllarda 5 farklı ülkede faaaliyet göstermeye başladı. 2018 yılından sonra ise Avrupa ve İngiltere pazarında büyük başarılar göstermiş ve bu bölgede toplam 5 büyük şirketi satın alarak Webhelp ailesine katmıştır. Toplamda 500 üzerinde farklı markaya hizmet veren dev bir şirket haline gelmiştir.

Günümüzde 50 üzerinde ülkede toplam 1.300’ü aşkın markayla ortak çalışmaktadır. 100.000 üzerinde personeli bulunan Webhelp, 80’den fazla dilde hizmet vermektedir. Ana felsefe olarak “mükemmel ekip, mükemmel müşteri memnuniyeti” sağlar ifadesiyle hareket etmektedir. Bu sebepten ötürü çalışanların gelişimlerine büyük önem vermektedir.

Webhelp Nedir?

Webhelp 50 üzerinde ülkede faaliyet gösteren, firmalara müşteri hizmetleri ve teknik konularda destek olan bir firmadır. Ortak çalışmı olduğu şirketlere; teknik destek, satış, danışmanlık hizmetleri, kurumsal hizmetler, sağlık hizmetleri, hukiki hizmetler, analitik çözümleme ve yönetim hizmetleri, dijital hizmetler ve ödeme hizmetleri konusunda destek olmaktadır.

Webhelp İş Başvurusu

Webhelp iş başvurusu için buraya tıklayınız. Webhelp insan kaynakları sayfasında yer alan iş başvuru formunu doldurarak cv bilgilerinizi firmaya gönderebilirsiniz. Webhelp Türkiye, bünyesine müşteri temsilcisi, çağrı merkezi elemanı gibi bir çok pozisyona personel alımları yapmaktadır.

Webhelp İş İlanları

Webhelp iş ilanları için buraya tıklayınız. Webhelp Linkedin sayfasında açık iş pozisyonlarını görebilir ve online iş başvurusu yapabilirsiniz. Webhelp İzmir, İstanbul, Van, Gaziemir ve diğer bölgelerde bünyesine personel alımı yapmaktadır.

Webhelp Ne Kadar Maaş Veriyor?

Indeed verilerine göre maaşlara 5 üzerinden 2.7 puan verilmiş. Maaşların piyasa şartlarına göre düşük olduğu, asgari ücretin bir tık üzerinde olduğu belirtilmiş.

Webhelp Çalışan Yorumları : Indeed verilerine göre 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Genelde molaların kısa olduğundan yakınılmış. İş ortamının güzel olduğu ve yeni arkadaşlıklar edinmek adına güzel bir şirket olduğu belirtilmiş. Daha fazla yorum için indeed.com sitesi üzerinden yorumlara bakabilirsiniz.

Webhelp İletişim Bilgileri

Webhelp Adres: Merkez Mah Ayazma Cad. Papirus Plaza, D:No:37/42, 34406 Kâğıthane İstanbul
Webhelp Telefon Numarası: (0212) 324 67 84
Webhelp Web Sitesi: https://webhelp.com/tr/

 

Güncel iş ilanları için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu