Koza Altın Madeni İş Başvurusu

Koza Altın Madeni iş başvurusu ve personel alımı. Koza Altın Madeni Bergama iş başvurusu için firma insan kaynakları sayfasından online iş başvuru formunu doldurabilirsiniz.


Koza Altın İşletmeleri Hakkında Bilgi

Koza Altın Madeni, yer altı altın üretimi yapan bir firmadır. Koza Grubu, ülkemizin farklı bölgelerinde yer alan altın madenlerini işletmektedir.

Türkiye’nin en iyi ve kendi alanında lider firma olmak isteyen Koza Altın İşletmeleri, uluslararası mecralarda da söz sahibi olmak isteyen bir firmadır. En son teknolojiyi kullanarak altın arama ve çıkarma işlemlerini gerçekleştiren Koza Altın İşletmeleri, ülke ekonomisine de katkıda bulunmaktadır. Kendini devamlı olarak geliştiren, çalışanlarına en iyi imkanları sunan bir firma olmayı hedeflemektedir.

Koza Altın İşletmeleri, İzmir Bergama’da bulunan Ovacık bölgesinde yer alan ve Türkiye’nin ilk altın madeni olan Ovacık altın madenini 2005 yılında Normandy Madencilik’ten satın almıştır. 2001 yılından beri altın üretilen bu tesis, günümüzde de altın üretimini sürdürmektedir.

Koza Altın İşletmelerine ait madenler; Ovacık Altın Madeni, Mastra Altın Madeni, Çukuralan Altın Madeni, Kaymaz Altın Madeni, Himmetdede Altın Madeni ve Çoraklıtepe Altın Madeni şeklindedir. Ayrıca Kubaşlar Projesi ve Mollakara Projesi de aktif olarak devam etmektedir.

Koza Altın Madeni İş Başvurusu

Koza Altın Madeni iş başvurusu için buraya tıklayınız. Kayseri, İzmir Bergama gibi yerlerde altın madenleri bulunan Koza Altın İşletmelerine online iş başvurusu yapmak için Koza Grup sayfasında yer alan online iş başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Koza Madencilik İş İlanları

Koza Madencilik iş ilanları için buraya tıklayınız. Linkedin sayfası üzerinden güncel ilanları görebilir ve başvuru yapabilirsiniz.

Koza Altın İşletmeleri İletişim Bilgileri

Koza Altın İşletmeleri Adres: Çamköy Mahallesi, Çamköy Küme Evleri No:132 Bergama İzmir
Koza Altın İşletmeleri Telefon Numarası: 0.232.641 8017
Koza Altın İşletmeleri Web Sitesi: https://www.kozaaltin.com.tr/

Yorum yapın