Fabrika İş İlanlarıHizmet Sektörü İş İlanları

Tuborg İş Başvurusu

Tuborg iş başvurusu için Tuborg insan kaynakları ve kariyer sayfasında bulunan iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. İzmir Pınarbaşı Türk Tuborg iş ilanları ve çalışma şartları hakkında bilgiler.

Tuborg Hakkında Bilgi

Tuborg, 1967 yılında kurulmuştur. Türk Tuborg, bira markasıdır ve ülkemizin ilk özel sektör birası olarak tarihe geçmiştir. 1969 yılında bira üretimine İzmir ilimizin Pınarbaşı semtindeki tesislerde başlandı. Günümüzde, dünyanın en büyük bira markaları arasında bulunan ve 150’ye yakın ülkeye bira ihraç eden, 40 üzerinde ülkede de üretim yapan Carlsberg Breweries ile ortaklık kurmuştur.

Tuborg, Avrupa’nın sektörde bulunan en büyük entegre tesislerinden birine sahiptir. Her yıl toplam 36 bin ton malt ve 600 milyon litreye yakın bira üretimi yapmaktadır. Tuborg’un İzmir’de bulunan fabrikasında Tuborg Gold, Tuborg Filtresiz, Carlsberg, Frederik, Skol, Vole, Troy ve Venüs gibi bira markalarının üretimini yapmaktadır.

Tuborg, toplamda 6 kıtada 84 farklı ülkeye üretmiş olduğu biraları ihraç etmektedir. En çok bira ihraç ettiği ülkeler arasında İngiltere, Almanya, Kanada, Irak ve KKTC bulunmaktadır.

Tuborg Fabrikasında Kimler Çalışabilir?

Tuborg fabrikasında çalışacak kişiler, genellikle üretim, satış, pazarlama, mühendislik, finans, insan kaynakları ve yönetim gibi birçok farklı departmanda görev alabilirler.

Örneğin, üretim bölümünde çalışacak kişiler, fabrikada mamül üretimi ve ambalajlama işlemlerini gerçekleştirirler. Satış ve pazarlama departmanında çalışacak kişiler ise, Tuborg markasının tanıtımını yaparak, müşterilere ürünlerin satışını sağlarlar. Mühendisler, fabrikada kullanılan ekipmanların tasarımı ve bakımıyla ilgilenirken, finans departmanında çalışacak kişiler, şirketin bütçe ve finansal işlemlerini yönetirler. İnsan kaynakları departmanı, çalışanların işe alınması, eğitimi, değerlendirilmesi ve yönetimi ile ilgilenir.

Tuborg fabrikasında çalışacak kişilerin, iş pozisyonlarına, deneyim ve eğitim seviyelerine göre farklı nitelikler gerektirir. Ancak genel olarak, çalışanların fabrikada üretim ve iş süreçlerinde yer almaya istekli, dikkatli, sorumluluk sahibi ve işbirliği yapabilen kişiler olması gerekmektedir.

Tuborg İş Başvurusu

Tuborg iş başvurusu için buraya tıklayınız. Tuborg kariyer sayfasında bulunan iş başvuru formunu doldurarak cv bilgilerinizi Tuborg insan kaynakları departmanına gönderebilirsiniz.

Tuborg İş İlanları

Tuborg iş ilanları için buraya tıklayınız. Tuborg açık iş pozisyonlarını listeleyerek size uygun bir iş alanına başvuru yapabilirsiniz. Linkedin profiliniz üzerinden Tuborg çalışanlarını görebilir ve burada yer alan iş ilanlarına başvuru yaparak cv bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

Tuborg Çalışma Şartları : Tuborg çalışma şartları ve personel maaşları, işçi hakları gibi konular hakkında insan kaynakları sayfası üzerinden bilgi edinebilirsiniz. Buraya tıklayarak bilgi edinebilirsiniz.

Tuborg İletişim Bilgileri

Tuborg Adres: Kemalpaşa Caddesi, No:258/9 35070 Işıkkent-Bornova, İZMİR
Tuborg Telefon Numarası: +90 232 399 20 00
Tuborg Web Sitesi: https://www.turktuborg.com.tr

 

Güncel iş ilanları için tıklayınız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu