Hastane İş İlanları

Bursa Şehir Hastanesi İş Başvurusu

Bursa Şehir Hastanesi iş başvurusu nasıl yapılır? Bursa Şehir Hastanesi iş ilanları ve personel alımı hakkında bilgiler. Devlet hastanelerine başvurular hakkında bilgilendirmeler de yer almaktadır. Detaylar alt kısımda, kariyer başlığı altında.

Bursa Şehir Hastanesi Hakkında Bilgi

Bursa Şehir Hastanesi, 2019 yılında Kamu Özel İşbirliği modeli ile hayata geçirilmiş bir projedir. Bursa halkının merakla beklediği Bursa Şehir Hastanesi, teknolojik aletleri ve modern yapısıyla uluslararası kalitede sağlık hizmetleri sunmaya başladı.

Bursa ilimizin Nilüfer semtinde bulunan ve toplam 745.000 metrekarelik bir alan üzerine kurulan Bursa Şehir Hastanesi, Rönesans Sağlık Yatırım tarafından yapılmıştır. Bursa ve çevre illerde yaşayan insanlara sağlım hizmeti sunan kurum, ileri teknoloji araç gereçler kullanmaktadır. Binada son teknoloji deprem izolatörleri bulunmaktadır ve en şiddetli depremlerde bile sorunsuz bir şekilde prosedürleri yerine getirmektedir.

Bursa Şehir Hastanesinde toplam 1.355 yatak bulunmaktadır. Toplam 3 farklı hastane ile hizmet sunan Bursa Şehir Hastanesinin ana binasında 1.055 yatak kapasitesi vardır. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesinde 200 ve Yüksek Güvenlikli Adli Psikiyastri Hastanesinde 100 yatak kapasitesi vardır.

Bursa Şehir Hastanesi İş Başvurusu

Bursa Şehir Hastanesi iş başvurusu için buraya tıklayınız. Açılan İşkur sayfasına Bursa Şehir Hastanesi yazarak güncel ilan olup olmadığını görebilirsiniz.

Bursa Şehir Hastanesi İş İlanları

Bursa Şehir Hastanesi iş ilanları için buraya tıklayınız. E-Devlet üzerinde Bursa Şehir Hastanesi iş ilanı olup olmadığına bakabilirsiniz. Ara ara e-devlet ve İşkur’u takip edebilirsiniz.

Hastane iş ilanları için bu sayfaya da göz atabilirsiniz.

Bursa Şehir Hastanesi, bir kamu hastanesi olduğu için direk olarak iş başvurusu yapmak mümkün değildir. Hastanelere alım yapıldığında hastane ve İşkur sayfasından ilanlar açılmaktadır ve KPSS gibi şartlar aranmaktadır.

Bursa Şehir Hastanesi güvenlik alımı ve benzer pozisyonlar için hastane insan kaynakları departmanı ile görüşebilirsiniz. Hastane ile ortak çalışan taşeron şirketlerle de görüşerek iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bursa Şehir Hastanesi İletişim Bilgileri

Bursa Şehir Hastanesi Adres: T.C. Sağlık Bakanlığı Bursa Şehir Hastanesi Doğanköy Mahallesi, 16110 Nilüfer / BURSA
Bursa Şehir Hastanesi Telefon Numarası: 0 (224) 975 00 00
Bursa Şehir Hastanesi Web Sitesi: https://bursasehir.saglik.gov.tr/

 

Güncel iş ilanları için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu