Banka İş İlanları

Halkbank İş Başvurusu

Halkbank iş başvurusu ve personel alımı hakkında bilgiler. Halkbank açık pozisyonlar içerisinden size uygun bir iş pozisyonu seçerek online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Halkbank Hakkında Bilgi

1933 yılında kurularak, 1938 yılında faaliyete başlayan Halkbank, küçükve orta büyük esnaf ve sanayicilere uygun faiz oranlardan kredi verme hedefiyle kurulmuştur. Bir kamu bankası olarak faaliyetlerini sürdüren Halkbank, dünya bankalar sıralamasında en büyük 159. banka durumundadır.

1992 yılında Töbank ya da bilinen ismi Türkiye Öğretmenler Bankası, 1993 yılında Sümerbank ve 1998 yılında da Etibank, Halkbank’a devredilmiştir. 2000 yılında kamu bankalarının özel bankalar gibi çağdaş ve uluslararası kalitede hizmet vermeleri amacıyla yeniden yapılandırma süreci başladı. Bu yıldan sonra Halkbank’ın organizasyon yapısı değişmiştir. Çağdaş bankacılık anlayışla, dünyanın en iyi bankaları arasına girmeyi başarmıştır.

2001 yılında toplam 96 şubesi bulunan Mülga Türkiye Emlak Bankası, Halkbank’a devredilmiştir. 2004 yılında ise Pamukbank, Halkbank’a satıldı. 2017 yılında Halkbank’ın %51’lik hissesi Türkiye Varlık Fonuna satılmıştır. Günümüzde Halkbank, Türkiye’nin 81 ilinde bulunan şubeleri, bankamatikleri, internet şubesi, mobil şubesi ve 24 saat müşteri hizmetleriyle profesyonel ve çağdaş bankacılığın tüm gereksinimlerini sağlayarak müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Halkbank İş Başvurusu

Halkbank iş başvurusu için buraya tıklayınız. Halk Bankası işe alım sayfası üzerinden online iş başvurusu yapabilirsiniz. Halkbank işe alım politikaları ve diğer detaylar için kariyer sayfasını kullanabilirsiniz.

Halkbank İş İlanları

Halkbank iş ilanları için buraya tıklayınız. Halkbank açık pozisyonlar içerisinde kendinize uygun bir iş alanı seçerek cv bilgilerinizi Halkbank insan kaynakları departmanına gönderebilirsiniz.

Halkbank İnsan Kaynakları

Halkbank insan kaynakları iş başvurusu için Halkbank kariyer sayfasında bulunan yeni mezun ya da tecrübeli personel linklerinden birini seçebilir ve özgeçmiş bilgilerinizi gönderebilirsiniz. Halk Bankası gişe memuru alımı, özel güvenlik görevlisi alımı, mühendis alımı, gişe yetkilisi alımı, banko asistanı, avukat alımı, çağrı merkezi müşteri hizmetleri elemanı alımı ve daha bir çok farklı pozisyona personel alımı yapmaktadır. Halkbank sözleşmeli personel alımı veya diğer alımlar için personel alımı sınavı yapmaktadır. Yukarıda verdiğimiz linklerden bilgi edinebilirsiniz.

Halkbank Personel Alımı Başvuru Formu : Üst kısımda verdiğimiz link üzerinden online iş başvurusu yapabilirsiniz. Halkbank insan kaynakları sayfasında iş başvuru şartları, işe alım süreci ve mülakat süreci hakkında bilgiler bulunmaktadır.

Halkbank İletişim Bilgileri

Halkbank Adres: Barbaros Mahallesi, Şebboy Sokak No:4/1 34746 Ataşehir / İstanbul
Halkbank Telefon Numarası: (0216) 503 70 70
Halkbank Web Sitesi: https://www.halkbank.com.tr/

 

Güncel iş ilanları için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu