Manta Denizcilik İş Başvurusu

Manta Denizcilik iş başvurusu ve gemi adamı alımı hakkında bilgiler. Manta Denizcilik iş başvuru formunu doldurarak online iş başvurusu yapabilirsiniz.


Manta Denizcilik Hakkında Bilgi

Manta Denizcilik, merhum Mecit Çetinkaya tarafından kurulmuştur. 1912 yılından günümüze kadar gelen bu yolculuğun hikayesi, Cumhuriyetin kuruluşundan önce başlamıştır.

Manta Denizcilik, Türkiye’nin ilk denizcilik firmalarından bir tanesidir. Yüz yıllık hikayesi ile Türkiye’nin kaderiyle birlikte hareket eden Manta Denizcilik, kuşaktan kuşağa aktarılan bir denizcilik kültürüdür.

Günümüzde, Türkiye ve dünya üzerinde yer alan bir çok şirketle çalışan Manta Ship, her geçen gün büyüyen filosuyla ve güçlenen yapısıyla dikkat çekmektedir. Denizcilik kültürüne mavnacılıkla başlayan hikaye, Mecit Çetinkaya’nın römorkörlere muhtaç mavnalara ilk motoru takmasıyla reforma dönüştü.

Boğaz Köprüsü yapılmadan önce, mavnalara olan ihtiyacı gideren Manta Denizcilik, köprü yapımından sonra da sac teknelerle armatörlük hizmetleri sunmaya başlamıştır. Boğaz Köprüsünün yapımından sonra mavnalara olan ihtiyaç kalkmıştır. Sac teknelerle hizmetlerini devam ettiren Manta Denizcilik, sektörde farklı alanlara geçerek büyüme ve gelişim sağlamıştır. Gümrüklemeden brokerliğe, denizciliğin her alanında hizmet sunmaya başlamıştır.

Manta Denizcilik İş Başvuru Formu

Manta Denizcilik iş başvuru formu için buraya tıklayınız. Manta Denizcilik insan kaynakları ve kariyer sayfası üzerinden iş başvuru formunu doldurarak cv bilgilerinizi Manta Ship’e gönderebilirsiniz.

Manta Denizcilik İş Başvurusu

Manta Denizcilik iş başvurusu için buraya tıklayınız. Üst kısımda yer alan iş başvuru formunu doldurarak direk olarak firmanın sitesinden başvuru yapabilirsiniz. İsterseniz Linkedin üzerinden de firmaya iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Manta Denizcilik İletişim Bilgileri

Manta Denizcilik Adres: Salacak Iskele Sokak No.11 34668 Üsküdar İstanbul
Manta Denizcilik Telefon Numarası: 0216 553 19 40
Manta Denizcilik0 Web Sitesi: http://www.mantaship.com/

Yorum yapın