Ziraat Katılım İş Başvurusu

Ziraat Katılım iş başvurusu için Ziraat Katılım Kariyer sayfasında bulunan iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ziraat Katılım iş ilanları ve personel alımı hakkında detayları sayfamızda inceleyebilirsiniz.


Ziraat Katılım Hakkında Bilgi

Ziraat Katılım, 2015 yılında açılmıştır. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılışı gerçekleştiren Ziraat Katılım, Ziraat Bankasına ait olan katılım bankasıdır.

İlk Ziraat Katılım şubesi Eminönü semtinde açılmıştır ve hemen sonra Sincan Ankara’da açılan ikinci şubeyle faaliyetlerine başlamıştır. Günümüzde 100 üzerinde Ziraat Katılım şubesi Türkiye’nin farklı illerinde bankacılık faaliyetlerini sürdürmektedir.

Ziraat Katılım Bankasının sermayesi 675 milyon TL olup tamamı T.C. Hazinesi tarafından karşılanmıştır. Daha sonra sermayesi arttırılarak 1.750.000.000 TL olmuştur. Bilindiği üzere Katılım Bankacılığı, faizsiz bankacılık veya İslami bankacılık olarak bilinmektedir. Bu tür bankaların ilk örneği Kuveyttürk, Albaraka gibi bankalardır. Daha sonra Ziraat Katılım ve Vakıf Katılım gibi katılım bankaları da açılmıştır.

Ziraat Katılım, bireysel ve kurumsal müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için, günden güne kendini geliştiren bir katılım bankasıdır.

Ziraat Katılım İş Başvurusu

Ziraat Katılım iş başvurusu için buraya tıklayınız. Ziraat Katılım Kariyer sayfası üzerinden özgeçmiş bilgilerinizi Ziraat Katılım insan kaynakları departmanına gönderebilirsiniz.

Ziraat Katılım İş İlanları

Ziraat Katılım iş ilanları için buraya tıklayınız. Ziraat Katılım Linkedin sayfasında açık iş pozisyonları bulunmaktadır. Ziraat Katılım güvenlik alımı, çağrı merkezi müşteri temsilcisi alımı, engelli alımı gibi bir çok farklı departmana personel alımı yapmaktadır.

Ziraat Katılım İletişim Bilgileri

Ziraat Katılım Adres: Hobyar Eminönü Mah. Hayri Efendi Cad. Bahçekapı No:12 34112 Fatih İstanbul
Ziraat Katılım Telefon Numarası: (0212) 404 10 00
Ziraat Katılım Web Sitesi: https://www.ziraatkatilim.com.tr/

Yorum yapın