Kurye İş İlanları

Vigo Kurye İş Başvurusu

Vigo Kurye İş Başvurusu

Vigo Kurye iş başvurusu yapmak için online iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Vigo Kurye iş ilanları ve personel alımı hakkında bilgiler.

Vigo Kurye Hakkında Bilgi

Vigo, marka ve işletmelerin her türlü “Hemen teslimat” ihtiyaçlarına çözüm getiren, teknoloji odaklı, kurumsal bir kurye firmasıdır. Vigo olarak kurulduğumuz andan itibaren teknolojik altyapımızı kullanarak, markaların kendi işlerine odaklanıp ürünlerini müşterilerine anında ulaştırabildikleri bir dünya için çalışıyoruz. Şirketlerin müşterilerine anında ulaşabilmesi için varız. Çalıştığımız şirketler için ekipler kurar teknoloji altyapısı ile en verimli şekilde yönetiriz. 7 gün/24 saat. Resmi tatil, idari tatil, haftasonu tatili farketmeksizin kesintisiz kurye hizmeti sunarız. 5000+ kurye arkadaşımız ve 150 profesyonel merkez ofis çalışanlarımız ile dev bir aileyiz. Biz bir insan şirketiyiz. Çalışanlarımızla sağlıklı beraberliğimiz işimizin temelidir.

Kolay sistem entegrasyonu sayesinde siparişleriniz sadece sizin için çalışan Vigo kuryelerimizin mobil uygulamalarına atanır. Herhangi bir kurye operasyonu kurmak ve yönetmek zorunda kalmadan ihtiyacınız kadar kurye dilediğiniz bölgede sadece sizin siparişleriniz için hazır bekler, siparişlerinizi en hızlı şekilde teslim eder. E-ticaret siteleri, zincir perakende mağazalar ve marketler, restoran zincirleri için anında teslimat özgürlüğünü sunar.

Firmanıza ait kullanıcı adı ve şifresi ile Vigo paneline giriş yapar siparişlerinizin durumu hakkında tüm adımları görebilir, anlık olarak takip edebilirsiniz. Canlı Harita’da kuryelerinizin konumunu görebilirsiniz. (Dilerseniz bu bilgileri müşterilerinizi siparişleri hakkında bilgilendirmek için de kullanabilirsiniz) Tüm sipariş analizleriniz için raporlar ekranını kullanabilirsiniz. Tüm sipariş detaylarını dilediğiniz zaman diliminde alarak işinizi daha verimli kılmak için gerekli kararları verebilirsiniz.

Motosikletli Kurye Ne İş Yapar?

Motosikletli kuryeler, çoğunlukla şehir içindeki hızlı teslimat işlemlerini gerçekleştiren kuryelerdir. Bu işlemler arasında belgeler, küçük paketler, örnekler veya yiyecek teslimatları olabilir. Motosikletli kuryeler, genellikle trafik sıkışıklığından bağımsız olarak hızlı bir şekilde teslimat yapabilen esnek ve hızlı bir iş gücüdürler. Kuryeler, teslimatları almak, teslimat noktalarına gitmek, teslimatı yapmak ve bazen de ödeme almak gibi görevleri yerine getirirler. Bu iş, esnek çalışma saatleri ve yoğun zaman baskısı nedeniyle stresli olabilir ancak yüksek tempolu ve dinamik bir iş olma özelliği de taşır.

Kimler Kurye Olabilir?

Motosikletli kurye olmak için, genellikle aşağıdaki kriterleri karşılamak gerekmektedir:

  • Motosiklet ehliyetine sahip olmak ve motosiklet kullanabilme yeteneğine sahip olmak.
  • İyi bir şehir bilgisine sahip olmak ve şehirdeki yolları ve trafik kurallarını iyi bilmek.
  • Hızlı, güvenilir ve dikkatli olmak.
  • İyi iletişim ve müşteri hizmetleri becerilerine sahip olmak.
  • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilme ve iş yoğunluğuna göre çalışabilme esnekliğine sahip olmak.
  • İyi bir fiziksel kondisyona sahip olmak ve zorlu hava koşullarına dayanıklı olmak.
  • Yasal olarak çalışma hakkına sahip olmak.

Bununla birlikte, farklı kurye şirketleri farklı gereksinimler ve kriterler koymuş olabilirler, bu nedenle ilgili kurye şirketlerinin gereksinimlerini önceden kontrol etmeniz gerekebilir.

Vigo Kurye İş Başvurusu

Vigo Kurye iş başvurusu için buraya tıklayınız. Vigo Kurye iş başvuru formunu doldurarak cv dosyanızı Vigo Kurye insan kaynakları departmanına gönderebilirsiniz.

Vigo Kurye İş İlanları

Vigo Kurye iş ilanları için buraya tıklayınız. Üst kısımda verdiğimiz linkten iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Bu link üzerinden ise Vigo Kurye iş ilanlarını Linkedin üzerinde listeleyebilir ve açık iş pozisyonlarına iş başvurusu yapabilirsiniz.

Vigo Kurye İletişim Bilgileri

Vigo Kurye Adres: Kozyatağı Mah. Değirmen Sok. Nidakule No:18 K:7 Bağ.No.16 Kadıköy / İstanbul

Vigo Kurye Telefon Numarası: + 0850 242 44 39

Vigo Kurye Web Sitesi: https://vigovigo.com/

 

Güncel iş ilanları için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu