Fabrika İş İlanları

Mutlu Akü İş Başvurusu

Mutlu Akü iş başvurusu nasıl yapılır? Mutlu Akü iş ilanları ve kariyer imkanı hakkında bilgiler verilmektedir.

Mutlu Akü Hakkında Bilgi

1945 yılında ticari faaliyetlerine başlayan Mutlu Akü ve Malzemeleri Sanayii Anonim Şirketi (“Mutlu Akü”), 1955 yılında akü üretimi konusunda ilk adımlarını atmıştır.

Bugün yılda 6 milyon akü üretim kapasitesine sahip olan Mutlu Akü, yaptığı teknolojik yatırımlarla dünya standartlarına taşıdığı 230 dönümlük arazisi üzerine kurulu alanda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Mutlu Akü, otomotiv ve endüstriyel gruplarındaki geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin dört bir yanında bulunan satış noktalarında müşterileri ile buluşmaktadır. Türkiye, Orta Doğu ve Doğu Avrupa’nın en büyük akü üreticilerinden olan Mutlu Akü; global pazarlarda da 6 kıtada 80’den fazla ülkede Türkiye’yi en iyi şekilde temsil etmeye devam etmektedir.

Mutlu Holding Anonim Şirketi bünyesinde faaliyet gösteren Mutlu Akü, grubun ilk şirketidir. 1981 yılında, Mutlu Akü’nün plastik ürün tedariğini sağlamak amacıyla kurulan Mutlu Plastik ve Ambalaj Sanayii Anonim Şirketi Mutlu Holding Anonim Şirketi’ne bağlı diğer bir grup şirketidir. Ayrıca Mutlu Akü bünyesindeki atık akü geri kazanım tesisleri de Kütahya Gediz’de yer almaktadır.

2013 yılında enerji depolama ve otomotiv yedek parça alanında sektörünün lider firmalarından Metair Grup bünyesine katılan Mutlu Akü, bu hamlesi ile sektöründeki gücüne güç katmıştır.

Ürün tasarımı ve üretim teknolojilerinde uyguladığı yüksek kalite standartları ile araç üreticilerinin tercihi olan Mutlu Akü, üreticilerin teknik ve üstün performans beklentilerini karşılayan orijinal ekipman aküleri ile güvenilir bir çözüm ortağıdır. Gerçekleştirdiği ek yatırımlar ve kalite odaklı üretimi sayesinde, yurt içi ve yurt dışı pazarlarda emin adımlarla ilerleyen Mutlu Akü; sektörünün en çok tercih edilen markaları arasında yer almaktadır.

Akü Fabrikası Ne İş Yapar?

Akü fabrikaları, akülerin üretimini gerçekleştiren tesislerdir. Aküler, kimyasal enerjinin elektrik enerjisine dönüştürülmesini sağlayan cihazlardır ve genellikle taşıtlarda, güç yedekleme sistemlerinde, güneş enerjisi sistemlerinde ve çeşitli elektronik cihazlarda kullanılırlar.

Akü fabrikaları, öncelikle kurşun-asit aküler, nikel-kadmiyum aküler, lityum iyon aküler gibi farklı türlerde aküleri üretirler. Üretim süreci genellikle kimyasal maddelerin hazırlanması, elektrotların hazırlanması, elektrolitin hazırlanması, montaj ve son testlerin yapılması gibi aşamaları içerir.

Akü fabrikaları, kaliteli ve güvenilir aküler üretmek için sıkı kalite kontrol ve güvenlik protokolleri uygularlar. Ayrıca, üretim atıklarının ve yan ürünlerinin doğru şekilde işlenmesi ve bertaraf edilmesi için de gerekli çevresel standartları takip ederler.

Mutlu Akü Nasıl Elemanlar Tercih Eder?

Etkin organizasyon yapımız ile çalışanlarımız; potansiyellerini ortaya çıkarabilecekleri, gerek kişisel gerek ise kurum hedeflerine ulaşılmasında değer yaratabilecekleri pozisyonlarda değerlendirilmektedir.

Kurumumuz değerlerini ve işin gerekliliklerini tam olarak karşılayacak, bireysel performansları ile kurumumuza değer katacak çalışanlar en etkili yöntemlerle seçilmektedir. Kurum kültürümüz ve değerlerimizi benimseyen, kurum hedeflerimiz doğrultusunda değer katabilen, sosyal sorumluluk bilinci yüksek çalışanlarımız ile daha ilerisi hedeflenmektedir. Çalışanlarımızın hepsi birer yetenek olarak kabul edilmekte; yetkinlik seviyelerini daha da yukarıya taşımak ve verimliliklerini arttırmak amacıyla fark yaratacak eğitim ve gelişim programları uygulanmaktadır.

Mutlu Akü İş Başvurusu

Mutlu Akü iş başvurusu için buraya tıklayınız. Açılan sayfa üzerinden güncel iş ilanlarını takip edebilirsiniz. Açık iş pozisyonu olduğunda sayfa üzerinde listelenecektir.

Mutlu Akü İş İlanları

Mutlu Akü iş ilanları için buraya tıklayınız. Üst kısımda verdiğimiz linkten iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Bu link üzerinden ise Mutlu Akü iş ilanlarını Linkedin üzerinde listeleyebilir ve açık iş pozisyonlarına iş başvurusu yapabilirsiniz.

Mutlu Akü İletişim Bilgileri

Mutlu Akü Adres: Tepeören Mahallesi Eski Ankara Yolu Cad. No:210 34959 Tuzla – İstanbul – Türkiye

Mutlu Akü Telefon Numarası: 0 (216) 581 62 00

Mutlu Akü Web Sitesi: https://www.mutlu.com.tr/

 

Güncel iş ilanları için tıklayınız.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu