Ekol Lojistik İş Başvurusu

Ekol Lojistik iş başvurusu yapmak için insan kaynakları sayfasından online iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ekol Lojistik iş ilanları ve kariyer olanakları.


Ekol Lojistik Hakkında Bilgi

Ekol Lojistik, 1990 senesinde kurulmuştur. Entegre lojistik sistemine sahip olan Ekol Lojistik, 13 farklı ülkede faaliyetlerini sorunsuz şekilde devam ettirmektedir.

Ekol Lojistik, müşterilerine her zaman esnek ve etkin çözümler üreten bir şirkettir. Türkiye dışında Almanya, İtalya, İspanya, Slovenya, Yunanistan, Romanya, Fransa gibi bir çok ülkede toplamda 1 milyon metrekare üzerinde dağıtım merkezi sistemi bulunmaktadır. Avrupa’da faaliyet gösteren lojistik şirketleri arasında en iyilerden bir tanesi olmayı başarmıştır. Haftalık 52 sefer gerçekleştiren blok trenleri ve 7.500 aracıyla hizmetlerini devam ettirmektedir.

7.500 üzerinde çalışanı bulunan Ekol Lojistik, dağıtım sektöründeki gücünü çalışanlarından almaktadır. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı her zaman prensip haline getiren şirket, çalışan personelleriyle senkronize bir şekilde hizmetlerini sürdürmektedir.

Ekol Lojistik, insan odaklı, yenilikçi, sade ve sağduyu sahibi bir şirkettir. Sadeliği seven yapısıyla, verimli ve yalın bir çalışma sistemi kurmuştur. Süreçleri doğru anlayarak, doğru uygulamak çok önemlidir. Aynı zamanda koşullara hızlı adapte olmakta şirketin en büyük özelliklerinden biridir.

Ekol Lojistik İş Başvurusu

Ekol Lojistik iş başvurusu için buraya tıklayınız. Ekol Lojistik iş başvuru formunu doldurarak firmaya cv bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

Ekol Lojistik Sultanbeyli, Gebze, Ankara, Bursa, Konya, Sancaktepe, Sakura, Hadımköy ve diğer bölgelerde bulunan depo, antrepo ve sevkiyat bölümlerine devamlı olarak personel alımı yapan bir şirkettir. Ayrıca Ekol Lojistik şoför başvurusu da yapabilirsiniz.

Ekol Lojistik İş İlanları

Ekol Lojistik iş ilanları için buraya tıklayınız. Ekol Lojistik iş başvurusunu Linkedin üzerinden de yapabilirsiniz.

Ekol Lojistik İletişim Bilgileri

Ekol Lojistik Adres: Ekol Caddesi No:2 TR-34935 Sultanbeyli / İstanbul
Ekol Lojistik Telefon Numarası: +90 216 564 3000
Ekol Lojistik Web Sitesi: https://www.ekol.com/

Yorum yapın