Hizmet Sektörü İş İlanları

Dominos Pizza İş Başvurusu

Dominos Pizza iş başvurusu yapmak için online iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Dominos Pizza iş ilanları ve personel alımı hakkında bilgiler.

Dominos Pizza Hakkında Bilgi

1996 yılında Türkiyede ilk şubesini Istanbul, Ulus’ta açan Domino’s Pizza Türkiye olarak şu an, İstanbul, İzmir, Ankara ve Bursa başta olmak üzere 69 ile yayılmış 530 şubemiz ile Türkiye pizza endüstrisine öncülük ediyoruz. Dünyadaki 10.000. şubeyi Türkiye’de açmanın gururunu taşıyan Domino’s Pizza Türkiye olarak, dünyada olduğu gibi Türkiye’de de en yaygın evlere servis pizza zinciri konumundayız. Domino’s Pizza bugün dünyada 85 ülkede toplam 14 binden fazla şube işletiyor.

Domino’s Pizza Türkiye olarak, pizza sektörüne “evlere servis” anlayışını getirerek, sektörde önemli bir yeniliğin öncülüğünü yapmış bulunuyoruz. Geliştirdiğimiz fikirler ve gerçekleştirdiğimiz projelerimiz ile sektörde yol gösterici bir konumdayız. En lezzetli pizzaları hazırlamak için büyük bir tutkuyla çalışıyoruz ve yaptığımız kampanyalarla misafirlerimize çok avantajlı fırsatlar sunuyoruz. Pizzaları en lezzetli anında, 30 dakikada teslim ediyoruz; herhangi bir gecikme durumunda ise “Anında Bedava” garantisi kapsamında siparişteki pizzanın ücretini almıyoruz. Sunduğumuz tüm bu ayrıcalıklarla Türkiye pizza endüstrisine liderlik ediyoruz. Domino’s Pizza olarak bu güne kadar önümüze koyduğumuz hedeflerin tümünü gerçekleştirdik. İlerleyen yıllarda da farklı başarılarla büyüyeceğimizden Domino’s Pizza Türkiye ailesi olarak eminiz.

22 yıldır Pizza Restaurantları A.Ş.’nin işletmesi ile faaliyet gösteren Domino’s Pizza Türkiye, 68 ildeki şubeleri, dört üretim merkezi ve 7.500’den fazla çalışanıyla dünyada en hızlı büyüyen ilk beş operasyondan biri olmayı sürdürüyor. Aynı zamanda yenilenen lezzetimiz ile de “Ortadoğu ve Doğu Avrupa’nın en lezzetli ve ulaşılabilir pizza şirketi” olmayı amaçlıyoruz. Rusya, Gürcistan ve Azerbaycan operasyonunu da yöneten Domino’s Pizza Türkiye’nin hedefi, 4 ülkede en sevilen pizza zinciri olmak.

Domino’s Pizza 2017 yılında Türkiye, Rusya, Gürcistan ve Azerbaycan operasyonlarını “DP Eurasia” çatısı altında birleştirerip, Londra Borsası’nda işlem görmeye başlamış ve böylece; Türkiye’de doğup, Türk çalışanları ve Franchiseları ile büyüyen bir Türk şirketi, tarihte ilk defa Premium listeden Londra Borsası’na girmeyi başarmıştır. Bugün DP Eurasia olarak 4 ülkede 643 şube ile müşterilerimize mutluluk taşımayı sürdürüyoruz.

Pizza Restaurantları A.Ş.ye bağlı olarak çalışan Genel Müdürlük çalışanlarımızın sayısı büyümemizle doğru orantılı olarak artmaktadır. ‘İşimiz Hayatımız’ konseptimizle başarıya giden yolun takım çalışmasından geçtiğine inanan bizler, tüm departmanlarla ortak çalışma yaparak bilgi ve deneyimi 7.500’den fazla çalışanımızla sağlarız.

“Türkiye’nin en çok indirilen restoran uygulaması Domino’s.”
Ocak 2014 – Ekim 2021 Tarihleri arasında gerçekleşen toplam download (Android, ios) Sensor Tower datasına dayanmaktadır. Bireysel restoran uygulamaları dahildir. Çok sayıda restoranın dahil olduğu, evlere servis ağı bulunan yemek hizmeti veren online Pazar yerleri istisnadır.

Dominos Pizza’da Kimler Çalışabilir?

Dominos restoranlarında çeşitli pozisyonlar bulunmaktadır. Bunlar arasında aşçılar, servis elemanları, kuryeler, temizlik personeli ve yöneticiler bulunabilir. Aşçılar, yemek hazırlama becerileri olan kişilerdir ve genellikle pizza restoranlarında en önemli pozisyonlardan biridir. Servis elemanları, müşterilerin siparişlerini alır, siparişleri hazırlar ve müşterilere sunarlar. Kuryeler, siparişleri müşterilere teslim etmek için restorandan çıkan kişilerdir. Temizlik personeli, restoranın hijyenik koşullarını sağlamak için görev yaparlar. Yöneticiler ise restoranın genel işleyişinden sorumludurlar.

Pizza restoranında çalışmak için herhangi bir özel eğitim veya deneyim gerektirmeyen pozisyonlar olabileceği gibi, bazı pozisyonlar için tecrübe, belirli beceriler ve yeterli eğitim gerekebilir.

Dominos Pizza İş Başvurusu

Dominos Pizza iş başvurusu için buraya tıklayınız. Dominos Pizza iş başvuru formunu doldurarak cv dosyanızı Dominos Pizza insan kaynakları departmanına gönderebilirsiniz.

Dominos Pizza İş İlanları

Dominos Pizza iş ilanları için buraya tıklayınız. Üst kısımda verdiğimiz linkten iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Bu link üzerinden ise Dominos Pizza iş ilanlarını Linkedin üzerinde listeleyebilir ve açık iş pozisyonlarına iş başvurusu yapabilirsiniz.

Dominos Pizza İletişim Bilgileri

Dominos Pizza Adres: Büyükdere Caddesi No 245 USO Center Maslak, İstanbul

Dominos Pizza Telefon Numarası: 444 33 22

Dominos Pizza Web Sitesi: https://www.dominos.com.tr/

 

Güncel iş ilanları için tıklayınız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu