BSH İş Başvurusu

BSH iş başvurusu için BSH insan kaynakları ve kariyer sayfası üzerinden online iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. BSH iş ilanları ve personel , işçi alımı hakkında bilgiler.


BSH Hakkında Bilgi

BSH, Avrupa’da yer alan en büyük ev aletleri üreticilerinden biridir. 1967 yılında kurulan BSH, Robert Bosch ve Siemens AG ortaklığı ile kurulmuştur. 2015 senesinde 12.6 milyar euro değerine ulaşan BSH, toplamda 40 fabrika ile üretimlerine devam etmektedir.

BSH GmbH, toplamda 50 üzerinde ülkede 40 fabrikasıyla ev aletleri üretimi yapmaktadır. 80 şirketten oluşan BSH, 55.000 üzerinde personele sahiptir. 2014 yılında Siemens’e ait olan 3 milyar euroluk %50 hisse, Robert Bosch tarafından satın alınmıştır.

BSH, Türkiye’de B/S/H/ Ev Aletleri Sanayi ismiyle faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye’de ki faaliyetlerine 1992 yılında başlamıştır. Türkiye’de Ümraniye’de merkezi bulunan BSH, Çerkezköy’de yer alan 500.000 metrekarelik fabrikasında üretim yapmaktadır. BSH Çerkezköy fabrikalarında çamaşır makinesi, soğutucu, fırın, bulaşık makinesi ve gardrop tipi buzdolabı şeklinde 5 ana gruptan oluşan portföyü bulunmaktadır. Ana markaları ise Bosch, Siemens, Gaggenau ve Neff şeklindedir.

BSH İş Başvurusu

BSH iş başvurusu için buraya tıklayınız. BSH kariyer sayfası üzerinden online iş başvuru formunu doldurarak cv bilgilerinizi BSH insan kaynakları departmanına gönderebilirsiniz.

BSH İş İlanları

BSH iş ilanları için buraya tıklayınız. BSH Linkedin sayfasından açık iş pozisyonlarını listeleyebilir ve online iş başvurusu yapabilirsiniz.

BSH İletişim Bilgileri

BSH Adres: Fatih Sultan Mehmet, Mahallesi, Balkan Cd. No:51, 34771 Ümraniye İstanbul
BSH Telefon Numarası: (0216) 528 90 00
BSH Web Sitesi: https://www.bsh-group.com/tr/

Yorum yapın