Market İş İlanları

Bim Market İş Başvurusu

Bim Market iş başvurusu için Bim Kariyer sayfası üzerinden online iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Bim Market eleman alımı ve başvuru şartları için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Bim Market Hakkında Bilgi

Bim Marketler Zinciri 1995 yılında kurulmuştur. Bim Marketlerde yüz binlerce farklı kategoride ürün müşterilerine sunulmaktadır. Uygun fiyata, üstün kalitede ürün satın almak isteyenlerin ilk tercihi olan BİM, hard-discount modeliyle faaliyetlerini hız kesmeden sürdürmektedir. Hard-Discount modelini ülkemizde ilk uygulayan market BİM olmuştur.

1.000’e yakın ürünü mağazalarında müşterilerine sunan BİM, bazı özel günlerde farklı ürünleri müşterilerine sunmaktadır. Ünlü markalara ait bir çok ürün uygun fiyatlardan müşterilere sunulmaktadır. Bazı zamanlar, sabahın erken saatlerinde bu ürünler aşırı talep sebebiyle tüketilmektedir.

2020 yılında açıklanan verilere göre, Bim Marketlere ait 10.000 mağaza açılmıştır. Her sene mağaza sayısı ve cirosu artan BİM, 2020 yılında da %12’lik bir büyüme payıyla rakiplerinin gözünü korkutmuştur.

Bim Marketler Zinciri, yurtdışında da faaliyet göstermektedir. Fas’ta 600 civarı Bim Market bulunmaktadır. Mısır’da ise 300 civarı Bim Market bulunmaktadır.

Bim Market İş Başvurusu

Bim Market iş başvurusu için buraya tıklayınız. Bim Market insan kaynakları sayfasından online iş başvuru formunu doldurarak cv bilgilerinizi gönderebilirsiniz. Cv dosyanız incelendikten sonra Bim iş başvuru sonucu tarafınıza bildirilecektir.

Bim Market Personel Alımı

Bim personel alımı için buraya tıklayınız. Bu sayfada Bim personel alımı ile alakalı bilgileri ve güncel iş ilanlarını görebilirsiniz.

Bim Market İş Başvurusu Sonuçları

Bim iş başvurusu şartlarını inceledikten sonra Bim kariyer sayfasından iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Bim iş başvuru sonucu iş ihtiyacına göre belirlenecek ve size Bim insan kaynakları departmanından sonuç iletilecek. İş başvurunuzu isterseniz direk olarak Bim Marketlerden de yapabilir ve cv dosyanızı elden teslim edebilirsiniz.

Bime Başvuru Nasıl Yapılır?

Bim iş başvuruları Bim Market kariyer sayfasınıdan, Linkedin ya da Kariyer.net gibi sitelerden veya direk olarak Bim Marketlerden elden cv teslim şeklinde yapılabilir. Bim işçi alımı, kasiyer başvurusu, Bim depo iş ilanları, Bim part time iş başvurusu, bim online başvuru gibi konular hakkında Bim insan kaynakları ve kariyer sayfasını inceleyebilirsiniz. Üst kısımda linkler verilmiştir.

Bim Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?

Bim iş başvurularının ne zaman sonuçlanacağı insan kaynakları departmanına ve aranan pozisyonlara göre değişmektedir. Başvuru yaptıktan sonra Bim insan kaynakları departmanını arayarak bilgi edinebilirsiniz. Bim, personel ihtiyacı olduğu durumda havuzdan cv bilgileri seçilir ve en uygun kişiler seçilerek mülakata çağrılır. İş ihtiyacında her an aranarak mülakata davet edilebilirsiniz.

Bim İletişim Bilgileri

Bim Adres: BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. Abdurrahmangazi Mah. Ebubekir Cad. No: 73 Sancaktepe 34887 İstanbul
Bim Telefon Numarası: 0850 254 4444
Bim Web Sitesi: https://www.bim.com.tr/

 

Güncel iş ilanları için tıklayınız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu