Beko İş Başvurusu

Beko iş başvurusu için Beko kariyer sayfasında yer alan online iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Beko insan kaynakları iş başvurusu ve güncel iş ilanları için sayfamızı inceleyebilirsiniz.


Beko Hakkında Bilgi

Beko, Koç Holding’e ait olup, 1955 yılında kurulmuştur. Beko, beyaz eşya ve elektronik markasıdır ve dünyanın her yerine ihraç edilmektedir.

1950 yıllarında, Türkiye sanayileşme dönemine girmişti. Koş Holding kurucusu olan Vehbi Koç, yurtdışında satmak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak için bir ürün arayışına girmişti. O yıllarda, sektörde başarılı bir firma olan Bejerano ile anlaşma yapıldı ve ortaya Beko markası çıktı. Bejerano isminin ilk iki harfi ve Koç soyisminin ilk iki harfi birleşerek Beko ismi ortaya çıktı.

Bejerano, bir konserve şirketiydi. O dönemi General Elektrik ampullerinin satış ve bayiliği Beko tarafından alındı ve şirketin ismi Beko Ticaret A.Ş. olarak değişti. Anadolu’da ilk bayilik sistemi Beko tarafından kurulmuş oldu ve bu sistem sayesinde Arçelik ürünleri de müşterilerin evlerine kadar ulaştırılmaya başladı.

1977 yılından sonra Koç Holding, Beko markası ile Türkiye beyaz eşya sektöründe faaliyet göstermeye başladı. 1990 yılından sonra ise Beko markası yurtdışına ihraç edilmeye başlandı. Beko, günümüzde 100 üzerinde ülkeye ihraç edilmektedir ve milyonlarca insan evinde Beko markalı beyaz eşya ve elektronik eşyalar kullanmaktadır.

Beko İş Başvurusu

Beko iş başvurusu için buraya tıklayınız. Beko personel alımı için firmanın kariyer sayfasında bulunan online iş başvuru formunu doldurabilir ve cv bilgilerinizi Beko insan kaynaklarına gönderebilirsiniz.

Beko İş İlanları

Beko iş ilanları için buraya tıklayınız. Beko Linkedin sayfasından güncel iş ilanlarını görebilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz. Beko çağrı merkezi iş başvurusu için bu linkleri kullanabilirsiniz.

Beko Çerkezköy, Beylikdüzü, Manisa, Kocaeli ve diğer bölgelerde bulunan fabrikalarına iş başvurusu yapabilirsiniz.

Beko İletişim Bilgileri

Beko Adres: Merkez Mah. Kemerburgaz Cad. No: 26/A Kağıthane İstanbul
Beko Telefon Numarası: 0850 210 0 888
Beko Web Sitesi: https://www.beko.com.tr/

Yorum yapın