Fabrika İş İlanları

Atakaş İş Başvurusu

Atakaş İş Başvurusu

Atakaş iş başvurusu için Atakaş insan kaynakları sayfasından iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. İskenderun Atakaş iş ilanları ve personel, işçi alımı hakkında bilgiler.

Atakaş Hakkında Bilgi

Atakaş, 1975 senesinde İskenderun’da kurulmuştur. Faaliyetlerine başlamış olduğu yıllarda demir ticareti yapan Atakaş, yurtdışından demir ithal etmekteydi. Günümüzde kendi tesislerinde 1.2 milyon ton asitli sac, 400.000 ton galvanizli sac, 200.000 ton boyalı sac ve soğuk sac üretimi yapmaktadır. Atakaş, 2018 yılından sonra yeni hatların açılışı içinde yatırımlarını arttırmaya başlamıştır.

Atakaş, 1989 yılından sonra kömür ithalat etmiş ve bu sektörde de faaliyet göstermeye başlamıştır. Farklı bölgelerden ithal edilen kalitesi yüksek kömürler, Türkiye’de farklı lokasyonlara pazarlanmıştır. 2.5 milyon ton kömür satışını, kendi kurmuş olduğu paketleme tesislerinde hazırlamıştır.

2017 yılında, Atakaş Liman İşletmesini kuran, Atakaş Şirketler Grubu, yıllık 10 milyon ton yük elleçleme kapasitesiyle hizmet vermeye başlamıştır. 280 tona kadar yükleri elleçleyebilecek kapasiteye sahip olan, Atakaş Limanı, Akdeniz, İç Anadolu ve Güneydoğu bölgeleri için yüksek fayda sağlayan limanlardan biri haline gelmiştir.

Aradan geçen yıllar boyunca büyümesini sürdüren Atakaş, binlerce çalışanı ile en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmayı bir prensip haline getirmiştir. Günümüzde demir çelik, liman ve kömür sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Atakaş İş Başvurusu

Atakaş iş başvurusu için buraya tıklayınız. Atakaş Holding insan kaynakları sayfasında yer alan Atakaş iş başvuru formunu doldurun ve cv bilgilerinizi firmaya gönderin.

Atakaş İş İlanları

Atakaş iş ilanları için buraya tıklayınız. Üst kısımdan Atakaş Demir Çelik insan kaynakları departmanından direk olarak iş başvurusu yapabilirsiniz. Bu linkten ise Linkedin üzerinden güncel ilanları takip edebilir ve başvuru yapabilirsiniz.

Atakaş İletişim Bilgileri

Atakaş Adres: Çay Mah. Sahil Cad. No:24 D:1 İskenderun Hatay
Atakaş Telefon Numarası: 0 (326) 613 00 82
Atakaş Web Sitesi: http://www.atakas.com.tr/

 

Güncel iş ilanları için tıklayınız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu