AGT Kurye İş Başvurusu

AGT Kurye iş başvurusu yapmak için firmanın insan kaynakları sayfasında bulunan online iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. AGT Kurye iş ilanları ve kurye alımı hakkında bilgiler.


AGT Kurye Hakkında Bilgi

AGT Kurye, 1993 yılında kurulmuştur. AGT ismini “Aynı Gün Teslim” kelimelerinin baş harflerinden almıştır. Son 10 yıldır e-ticaret sektöründe faaliyetlerini sürdüren AGT Kurye, ilk kurulduğu seneler daha çok bankacılık ve finans sektöründe teslimat işlemleri yapmaktaydı. E-Ticaret sektörünün son 10 yılda hızla büyümesiyle, AGT Kurye’de çalışan sayısını ve acente sayılarını arttırmış, sektöre uyum sağlayarak gelişme göstermiştir.

AGT Kurye’nin ülkemizde toplam 700 acentesi ve 2.400 üzerinde kuryesi bulunmaktadır. Ülkemizin tüm il ve ilçelerine hızlı bir şekilde teslimat yapmaktadır. BTK tarafından kargo firmalarına verilen ulusal posta hizmet sağlayıcı lisansı ve Ulaştırma Bakanlığından alınan ulusal yetki belgesi ile çalışmaktadır.

AGT Kurye, e-ticaret sektöründe express teslimat yapmaktadır. AGT Kurye, hızlı teslimat sistemi sayesinde, büyük firmalar tarafından tercih edilmektedir.

AGT Kurye İş Başvurusu

AGT Kurye iş başvurusu için buraya tıklayınız. AGT Kurye kariyer sayfasında bulunan online iş başvuru formuyla kurye başvurusu yapabilirsiniz.

AGT Kurye İş İlanları

AGT Kurye iş ilanları için buraya tıklayabilir ve firmanın Linkedin ilanlarını görebilirsiniz.

AGT Kurye İletişim Bilgileri

AGT Kurye Adres: Maslak Mah. Büyükdere Cad. No: 241 K:3 Maslak Şişli İstanbul
AGT Kurye Telefon Numarası: (0850) 480 76 77
AGT Kurye Web Sitesi: https://www.aynigunteslim.com/

Yorum yapın